POSTAVITE PITANJE
Budite slobodni i kontaktirajte nas putem naše kontakt forme i postavite pitanja u vezi sa radom i aktivnostima kluba.
Rotary Klub Novi Sad | RC Novi Sad i kompanija “Agro-Ćirić” u Crvenom krstu Novog Sada
203
post-template-default,single,single-post,postid-203,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

RC Novi Sad i kompanija “Agro-Ćirić” u Crvenom krstu Novog Sada

slika3a

Povodom “Dana borbe protiv gladi”, 17. oktobra, Rotary klub Novi Sad organizovao je akciju nabavke jabuka i doniranje istih Crvenom krstu grada Novog Sada. Akciju su podržali i naši prijatelji – kompanija “AGRO-ĆIRIĆ” i doktor Burić. Rezultat zajedničkih aktivnosti je 5 tona jabuka isporučenih u novootvorenu filijalu Crvenog krsta u Futoškoj ulici broj10. U ime Crvenog krsta dodeljena nam je zahvalnica i plaketa, a predsednik kluba Zlatko Ahmetović obećao je u ima svih nas nastavak pružanja podrške ovoj organizaciji.

Close Box

Please enter your username or email address.
You will receive a link to reset the password via email.