POSTAVITE PITANJE
Budite slobodni i kontaktirajte nas putem naše kontakt forme i postavite pitanja u vezi sa radom i aktivnostima kluba.
Rotary Klub Novi Sad | Novogodišnji doručak
276
post-template-default,single,single-post,postid-276,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Novogodišnji doručak

20141228_113418_resized(1)

Dana 28.12.2014. u domu našeg brata Duška Boškovića na Banstolu održan je dobrotvorni novogodišnji doručak na kojem su se prikupljala sredstva za nabavku LCD televizora za štićenike Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju u Veterniku. Tom prilikom prikupljeno je 46.000,00 dinara što je bilo dovoljno za nabavku televizora od 40″  odgovarajućeg nosača za zid. Nabavka i primopredaja televizora obavljena je 29.12.2014. u prostorijama ove ustanove tako da je štićenicima Doma u Veterniku bar malo ulepšan ulazak u novu 2015. godinu.

Close Box

Please enter your username or email address.
You will receive a link to reset the password via email.